הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 

שירותים נוספים

תחייכו אתם מצולמים

אלו מכם שטרם הספיקו להתרשם ולהתפעם, אנו שמחים לעדכנכם על מערכת צילום, תחקור ושידור עם יכולות ייחודיות!
מגרש 6, המוכר לכולנו גם כמגרש ע"ש יקיר המועדון, חיים רבינוביץ ז"ל, זכה לשדרוג משמעותי באמצעות התקנת מערכת משולבת הכוללת 3 מצלמות (כולל סאונד) וכן עמדת שליטה ובקרה ע"י מסך מגע (Touch Screen) שבאמצעותו ניתן לבצע מס' פעולות שיעניקו לכם חוויית משחק חדשה ומרעננת תוך אפשרות לשיפור ביצועים וצפייה במשחק/אימון שלכם.

לפניכם מגוון יכולות של המערכת: 
  • צפייה בשידור ישיר של המשחק/אימון המתקיים במגרש 6 דרך אתר האינטרנט המיועד (בדר"כ בתחרויות).
  • ניתוח המשחק/אימון עם הפרטנר/מאמן תוך כדי הפעילות ע"י עצירת השידור, ביצוע הילוכים חוזרים ו... שימו לב, ניתן גם לשרטט ע"ג המסך באמצעות 'טוש מגע' מיוחד תוך הצגת המהלך הרצוי.
  • בתום המשחק/אימון תוכלו לגשת לאתר האינטרנט המיועד ובו תוכלו לצפות בכל הפעילויות שביצעתם על 'המגרש החכם' דרך ה'חשבון האישי' שלכם בו יאוחסנו כל הפעילויות שתרצו להקליט. 

אז איך מתחילים ליהנות מזה?

פשוט מאוד, ראשית עליכם להיכנס לאתר, לחצו כאן לאתר playsight
לאחר מכן תלחצו על כפתור JOIN  > מלאו את פרטיכם והמתינו לאישור המערכת.

צפייה מהנה.

חנות ספורט


לשירותכם, מגוון רחב של ציוד סקווש מהחברות המובילות בעולם ובמחירים אטרקטיביים. בין שלל המוצרים תוכלו למצוא:
  • מחבטים
  • נעליים 
  • תיקים
  • גריפים
  • כדורים
  • שירותי שזירת מחבט
מעת לעת המרכז מקיים מבצעים במחירים אטרקטיביים.

מכון כושר


"כושר מאוזן" הינו מרכז ייחודי לאימוני כושר אישיים.
המרכז ממוקם במרכז הסקווש רעננה והוקם ע"י אורי לאוגומר בשנת 1993 – בסנט לואיס, מיזורי שבארה"ב. משנת 2000 פועל המרכז באזור השרון בעיר רעננה.

המרכז מבוסס על התפיסה ההוליסטית, הרואה בפרט מערכת שלמה, והוא מתאפיין באימון מערכתי כולל, בייעוץ מקצועי, ביחס אישי ובמחויבות לתוצאות.
תפיסת האימון המיושמת ב"כושר מאוזן" שברעננה, היא התפיסה הפונקציונאלית (Functional Training): אימון פונקציונאלי שם דגש על אימון משולב ומתואם של רוב מערכות הגוף הקשורות לתנועה - השרירים והשלד, רפלקסים, שיווי משקל, יציבות ויציבה, קואורדינציה וניצול אנרגטי יעיל. התוצאה היא לא רק בשיפור הכושר הגופני, בחיזוק השרירים ובחיטוב, אלא גם ביכולת הגוף לתפקד בצורה יעילה יותר בחיי היום יום.

הפעילויות בכושר מאוזן נעשות בשיטת האימון האישי בו מתמקדים בצרכי המתאמנים, מטרותיהם ולוח הזמנים, בשיטה זו מצליחים המתאמנים להתמיד לאורך זמן, לקבל תכנית אימון אישית התואמת את קצב ההתקדמות האישית שלהם.

בכושר מאוזן תמצאו ציוד ייחודי, מאמנים מקצועיים, תזונאית קלינית ספורט, שילוב ייחודי של שיטת הפילאטיס וחדר הכושר, מקלחות וחנייה. 

לא משנה מהי מטרתכם: הרזיה או שיפור כושרכם, חיטוב הגוף או עיצובו, הורדת % שומן או חיזוק, בכל מקרה בכושר מאוזן, צוות המאמנים מלווה אתכם לאורך כל הדרך בליווי אישי ומקצועי. ביחד נגדיר את מטרותיכם, נגדיר פרק זמן ריאלי להשגת מטרות אלו ואנו מבטיחים לכם תוצאות.

שעות פעילות מכון כושר:

ראשון – חמישי 
22:00 – 16:00 | 13:00 – 06:00

שישי
13:00 – 06:00

שבת
12:00 – 09:00

ליצירת קשר: 09-7455662 |  052-8590506

סקווש הולדת

ימי הולדת באווירה אחרת לילדים ונוער

סקווש הולדת


חזור ללמעלה
שירותים נוספים