הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 

לוח חוגים

מערכת חוגים במרכז לשחייה וספורט רעננה 2018 (החל מה- 1/6/2018)

  • *החוג מתקיים בחדר 7א' במרכז הקהילתי "לב-הפארק" 

  • ** החוג מתקיים בחדר 6 במרכז הקהילתי "לב-הפארק"

  • ***החוג מתקיים בחדר 7 ב' במרכז הקהילתי "לב-הפארק"

  • חוגי הטאי-צ'י והצ'י-קונג מתקיימים לעיתים בדשא בהתאם למזג האויר – יש לברר מיקום החוג בעמדת הבקרה

יום ראשוןיום שנייום שלישייום רביעייום חמישייום שישייום שבת

08:30

פילאטיס

קלאסי **

שירה

אורן

07:00

פילאטיס

מוניקה

פאלון

07:45

אקווה ג'ים

ענת גרבר

07:30

יוגה

מורן ויז'נסקי

08:00 פלדנקרייז

בת-עמי אברמוב

08:00

טאי-צ'י

מתקדמים**

מאסטר

רות סופר

07:30

יוגה

מורן

ויז'נסקי

07:15

אקווה ג'ים

ענת

גרבר

08:30

אקווה פיטנס

עודד נצר

09:30

פילאטיס

   קלאסי **

שירה

אורן

08:30

יוגה

חן סמואל

08:30

טאי-צ'י מתקדמים***

מאסטר רות סופר

08:45

אקווה ג'ים

ענת גרבר

08:30

יוגה

מורן ויז'נסקי

08:15

אקווה ג'ים

ענת גרבר

09:00

פלדנקרייז

בת-עמי אברמוב

 

08:30

יוגה

מורן

ויז'נסקי

09:00

התעמלות

במים

טלי

זיסמן

07:30

יוגה

חן

סמואל

 

10:00

אירובי

  Outdoor

זויה

רפפורט

09:30

צ'י-קונג***

מאסטר רות סופר

09:45

אקווה ג'ים

ענת גרבר

09:00

התעמלות

במים

טלי

זיסמן

09:00

טאי-צ'י

מתחילים**

מאסטר

רות סופר

09:30

עיצוב בתנועה

מוניקה

פאלון

08:15

אקווה ג'ים

ענת

גרבר

 

16:00

פילאטיס

מתחילות

נשים בלבד

מיכל  נחמיאס

10:10

*Indoor  Outdoor

Fitness

עודד נצר

09:30

 פילאטיס

מוניקה

פאלון

09:15

אקווה ג'ים

ענת

גרבר

10:30

אירובי

  Outdoor

זויה

רפפורט

08:30

יוגה

חן

סמואל

 

16:30

אקווה ג'ים

נשים בלבד

ענת

גרבר

10:30

טאי-צ'י

 מתחילים***

מאסטר

 רות סופר

 

10:00

צ'י קונג**

מאסטר

רות סופר

 

 

09:15

אקווה ג'ים

ענת

גרבר

 

17:00

פילאטיס

מתקדמות

נשים בלבד

מיכל נחמיאס

17:00

פלדנקרייז

בת-עמי

אברמוב

 

 

10:30

Indoor  Outdoor

Fitness

עודד נצר

 

09:30

פילאטיס  

מיכל

נחמיאס

 

 

 

17:30

אקווה ג'ים

נשים בלבד

ענת גרבר

 18:00

פלדנקרייז

בת-עמי

אברמוב

19:00

פילאטיס

מתקדמים

אורנה טל

17:00

פילאטיס

מיכל

נחמיאס

 

17:30

פילאטיס

אורנה

טל

 

10:20

פילאטיס

מיכל

נחמיאס

 

18:00

פילאטיס

נשים בלבד

מיכל נחמיאס

19:00

ריקודי

בטן

איילת זפרן

20:00

פילאטיס

אורנה

טל

18:00

פילאטיס

מיכל

נחמיאס

 

 

 

 

20:30

בטן וגמישות

חדר-כושר

 גברים בלבד

20:15

   פילאטיס

מתחילים

אורנה טל

20:15

אקווה פיטנס

עודד נצר

19:00

 יוגה

מורן ויז'נסקי

20:15

אקווה פיטנס

עודד נצר


חזור ללמעלה
לוח חוגים