הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 

בית חולים "לוינשטיין"

בית חולים לוינשטיין השוכן ברעננה, מקבוצת כללית, הינו בית החולים השיקומי העצמאי הגדול ביותר בישראל המספק שירותי רפואה ייחודיים ומקיפים בתחום השיקום. בית החולים מוכר וידוע כאחד ממרכזי השיקום המובילים, האיכותיים והמקצועיים בארץ ובעולם.

הניסיון הרב וההצלחות בשיקום המקרים הקשים והמורכבים ביותר של נפגעי ראש טראומטיים, פצועי צה"ל, נפגעי טרור ותאונות ילדים ומבוגרים, נכים ממחלות שונות ולאחר אירועים מוחיים, המגיעים מכל רחבי הארץ, הם שהפכו את בית החולים לוינשטיין למושג ומותג המוביל באיכות השיקום.

עבודת השיקום בבית חולים לוינשטיין נעשית באופן פרטני ע"י צוות רב מקצועי של רופאים, אחיות, פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק, קלינאי תקשורת, מטפלים באומנות, עובדים סוציאליים, דיאטנים ופסיכולוגים, כאשר הטיפול מותאם לצרכיו של כל משתקם.

"האני מאמין" של הצוות מקצועי הוא כי המטופל ובני משפחתו הם מרכז ההוויה של עבודת השיקום, והוא פועל כל העת על מנת להחזיר כל אחד מהמטופלים חזרה לביתו, למשפחתו, לקהילתו.

בית החולים לוינשטיין הוא אחד מ-14 בתי החולים של "הכללית" בכל רחבי הארץ,
הוא מסונף לביה"ס לרפואה של אוניברסיטת ת"א, כאשר לסגל הרפואי יש מינויים אקדמיים מהגבוהים ביותר.
בית החולים לוינשטיין מוכר על ידי המועצה המדעית להתמחות בשיקום וכל המחלקות הפרה-רפואיות מוכרות להתנסות קלינית של סטודנטים מכל המקצועות שבביה"ח לוינשטיין.
ביה"ח מפעיל מרפאות חוץ ומכונים שונים המכוונים למתן שירות לקהילה.
פרטי יצירת קשר

בית חולים "לוינשטיין" 
כתובת:  רח' אחוזה 278, רעננה 
טלפון:  09-7709090 
פקס:  09-7709998 
חזור ללמעלה
בית חולים "לוינשטיין"