ניהול הרשאותניהול הרשאות

כותרת

תאריך

תאריך תפוגה

הצג מבזק ללא קישור

קשר מבזק לדף אחר

קישור לדף אחר

תקציר

תוכן

הדגש כותרת

הצג תקציר

קהל יעד חדש

שיוך חדש

סינון חופשי חדש

קבצים מצורפים

סוג תוכן: פריט
נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

המשכן למוסיקה ואמנויות רעננה בעונה חדשה ומבטיחה של תרבות איכותית

פורסם: 16/09/2018

​את העונה תפתח הרצאתה של מנחת ההורים עינת נתן, שתתקיים ביום ד'- 17.10.18 כראשונה בסדרת הרצאות חדשה בנושא הורות ויחסי משפחה - "אמא אבא תקשיבו"את העונה תפתח הסדרה החדשה: "אמא אבא תקשיבו" בהשתתפות שני מובילי דעה בתחום ההורות:
עינת נתן, מחברת הספר "חיים שלי", ושרון כהן, מורה ומרצה למבוגרים, המוביל אנשים לשינוי תודעתי.
הרצאת הפתיחה, בהנחיית עינת נתן תתקיים ב- 17.10.18, בשעה 20:30, ותוקדש ליעד ההורי ולגיל ההתבגרות. הרצאה נוספת בסדרה מאת עינת נתן  תתקיים ב- 19.11.18. הרצאותיו של שרון כהן,
בהן יתייחס בדרכו הייחודית ומעוררת ההשראה לדרך בה אנחנו תופסים את עצמנו מול ילדנו ולמריבות במשפחה, יתקיימו בתאריכים 18.24.10  וב-  27.11.18.

עוד בחידושים העונה, מיטב הרצאות מבית הזירה החברתית Funzing  להעשרת הידע בבילוי חברתי - בהשתתפות מרצים מתחומי הפסיכולוגיה, פוליטיקה, אקטואליה, מדע ועוד, לקהלי יעד רחבים. בין המרצים צבי יחזקאלי, צופית גרנט, ליהיא לפיד ועוד. 

כן ייהנו מנויי המשכן מסדרת המנויים – "טיול סביב העולם בלי לזוז מהכיסא"  שתציע הרצאות ומופעים מוסיקאליים על מקומות קסומים בעולם בהם איטליה והקסם של טוסקנה, קליפורניה מגשר הזהב להוליווד, מרוקו- על ניגודיה וקסמיה, רומניה ארץ העץ, דרך המשי והטבע הפראי וברזיל כקרנבל טבע ופבלות.   

הסדרה המוצלחת "פסקול הישראלי", תפתח עונה רביעית, של מפגשים מרתקים וביצועים אקוסטיים ייחודיים בהנחיית יואב קוטנר, במהלכה תבלוט השתתפותן של ריטה וירדנה ארזי, כמו גם מוזיקאים יוצרים ותיקים במוזיקה הישראלית בהם דני סנדרסון ודיויד ברוזה. 

השנה מתכבד המשכן לארח ארבע הצגות של תיאטרון "הבימה" – "ספינינג", "בעלה של אשתי", "פתאום הגיע סתיו" ו"עיתונאי על תנאי", וכן הצגת תיאטרון הקאמרי "רישיון לחיים"; זאת לצד עונה נוספת של תיאטרון היידישפיל, עם שלוש הצגות מוסיקאליות.
"אופרה קצת אחרת " האופרה הישראלית תתארח במשכן לארבעה מופעים במהלך השנה – מוסיקה רוסית , שירי אהוד מנור , שנסונים צרפתיים וכמובן האופרות הגדולות מכל הזמנים.   

בנוסף, בהמשך להצלחת העונות הקודמות, גם השנה ייהנו המנויים משלל סדרות לכל המשפחה ובמגוון תחומים, לצד מופעים מוסיקאליים, מופעי בידור וסטאנד אפ שיתקיימו לאורך השנה.
בין הסדרות: סדרת ערבי הזמר של האחים אסנר בהשתתפות דורי בן זאב, יאיר ניצני, נתן דטנר, יובל כספין פרלה ולילה מרקוס בחגיגה ישראלית; סדרת קונצרטים ווקאליים של "האנסמבל הקולי הישראלי" בחגיגה של 25 שנות יצירה עם מוסיקה של פיוטים ומקהלה, ויצירות איטלקיות לצד קונצרט המוקדש לפרדי מרקורי, שירי נשמה גוספל וחירות; סדרת קונצרטים של התזמורת האנדלוסית הישראלית אשדוד, כלת פרס ישראל, עם רפרטואר עשיר בהשתתפות 30 נגנים וזמרים אורחים מהארץ ומהעולם. 

עבור הילדים, מציע המשכן סדרת הצגות לגילאי גן – ג' שתשלב מופעים מוזיקאלים, הצגות וקונצרט, להקת שקטק, תזמורת סימפונט רעננה, תיאטרון אורנה פורת ועוד, וכן מופעי איכות לכל המשפחה שיתקיימו בבקרי השבת בהם שירים לעמליה בכיכובם של עלמה זק ואלון נוימן, תיאטרון הקרון, תיאטרון אורנה פורת ועוד.
סדרת הצגות לקטנטנים לגילאי 4-2 מהסיפורים המוכרים והאהובים ביותר-טרמפ על מטאטא, דובי לא לא , גלגולו של זחל , איתמר פוגש ארנב ועוד.

לפרטים נוספים לחצו על הקישור הבא:
 או בטלפון - 09-7464036 / 8864*; 

הורידו את האפליקציה העירונית