ניהול הרשאותניהול הרשאות

כותרת

תאריך

תאריך תפוגה

הצג מבזק ללא קישור

קשר מבזק לדף אחר

קישור לדף אחר

תקציר

תוכן

הדגש כותרת

הצג תקציר

קהל יעד חדש

שיוך חדש

סינון חופשי חדש

קבצים מצורפים

סוג תוכן: פריט
נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

פסטיבל אישה 2018

פורסם: 07/03/2018
פסטיבל אישה 2018, נפתח השבוע ברעננה, באירוע חגיגי שהתקיים בבית יד לבנים, ובמרכזו הרצאתה של אסנת שיר- וישינסקי, בסימן יום האישה הבינלאומי

לאורך החודש הקרוב צפויים תושבי העיר ליהנות משלל אירועי הפסטיבל ובהם הרצאות, סדנאות, תערוכות ופעילויות, המציעים עשייה נשית אמנותית במיטבה

מאות מתושבי העיר פקדו אמש (6.3.18) את אולם בית יד לבנים רעננה, בו התקיימה הרצאתה של אסנת שיר-וישינסקי "החיים זה הכל" שפתחה את  אירועי "פסטיבל אישה" המתקיים זו השנה התשיעית בעיר, לציון חודש האישה ברעננה.

האירוע, במעמד ראש עיריית רעננה, זאב בילסקי, סגניתו, רונית וינטראוב, הממונה על תרבות נוער ופנאי, חברי מועצה, ואורחים נוספים, התקיים לציון יום האישה הבינלאומי החל בשמונה למרץ, וכלל, בנוסף להרצאתה המרתקת של וישינסקי אודות סיפור חייה ובחירתה בחיים מלאי משמעות, קטע מחול "אחיות" בביצוע להקת כיוון אחר ולהקת "רפסודי" בכוריאוגרפיה מקורית של צבייה ברומר בשיתוף דניאל לבנת וצפירה רג'ינה מקולם.

ראש עיריית רעננה, זאב בילסקי, הודה למועצת הנשים העירונית, בהובלת רונית וינטראוב, סגנית ראש העירייה הממונה על תרבות נוער ופנאי על ארגון האירוע, ו"פסטיבל אישה",  המעלה מדי שנה את המודעות למעמד האישה ולחשיבות השמירה על זכויות הנשים, ומציע לתושבי העיר שלל אירועים הכוללים עשייה נשית במיטבה בשפע תכנים.

ראש עיריית רעננה, זאב בילסקי: "עיריית רעננה משקיעה מאמצים ומקיימת מגוון פעילויות ותכניות עירוניות, כחלק מחזונה לקידום חברה ערכית עם שוויון מגדרי, שהיא על פי מחקרים חברה בריאה, מאושרת ומצליחה יותר. חברה שבה יש לכולנו יכולת להשפיע – נשים וגברים כאחד. יש לנו סיבות רבות לגאווה על המקום המרכזי שנשים תופסות בפעילות העירונית, החל ממועצת העיר, בה חברות נשים באחוז הגבוה ביותר בישראל וכלה במספר הגבוה של עובדות העירייה הנושאות תפקידי מפתח מובילים ובכירים. לאחרונה אף התבשרנו על ידי ההתאחדות לכדורגל שמועדון כדורגל הנשים שלנו ברעננה "הפועל רעננה" הוא הגדול בארץ, ומכאן שלוחות למועדון ברכותינו".

הורידו את האפליקציה העירונית