ניהול הרשאותניהול הרשאות

כותרת

תאריך

תאריך תפוגה

הצג מבזק ללא קישור

קשר מבזק לדף אחר

קישור לדף אחר

תקציר

תוכן

הדגש כותרת

הצג תקציר

קהל יעד חדש

שיוך חדש

סינון חופשי חדש

קבצים מצורפים

סוג תוכן: פריט
נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

מרכז השירות לתושב רעננה השיק מגוון שירותים מתקדמים לטובת תושבי העיר

פורסם: 14/02/2018

שירותים מקוונים באתר האינטרנט העירוני, עמדת 'אל תור' במרכז השירות לתושב וקבלת תו חניה בבתי עסק בעיר.

 
"שירותים מקוונים לתושבי העיר" – מענה מהיר תוך שלושה ימי עסקים לפניות מקוונות באמצעות אתר האינטרנט בנושאים שונים בהן הנחות לארנונה, בקשות תו חניה ועוד 
 
עמדת "אל תור" – נפתחה בכניסה למרכז השירות לתושב בה ניתן להגיש בקשות שונות ללא צורך בהמתנה ועמידה בתור
 
משפרים את השירותים למען התושבים! מרכז השירות לתושב רעננה השיק באחרונה שורת מהלכים במטרה לשפר את השירות לתושבי העיר ולהנגיש את השירותים בצורה הנוחה והמהירה ביותר, לחסוך עבורם זמן ועמידה בתור ולתת את המענה המתאים ביותר לבקשותיהם בנושאים שונים.
 
במסגרת זו, השיק המרכז באחרונה  מהלך "שירותים מקוונים מהירים לתושבי העיר", המבטיח מענה בתוך שלושה ימי עסקים, לפניות מקוונות שיוגשו על ידי התושבים בשורת נושאים, בקלות, ישירות מהמכשיר הנייד או המחשב. המהלך מתייחס לשירותים המקוונים הבאים: בקשת הנחה לפי חוק עבור תשלום ארנונה, הגשת בקשה להנחה בארנונה לנכס ריק או לנכס לא ראוי למגורים, חילופי משלמים במגורים ועסקים. כן מתאפשרת הגשת בקשה מקוונת לתו חניה מרשות החניה, וקבלת מסרון תוך שלושה ימי עסקים כי התו מונפק וממתין באחד מבתי העסק בעיר בשעות הפעילות של בית העסק.

 הגשת הפניות מתבצעת ישירות מהאתר העירוני באמצעות טפסים ייעודיים.
לחצו כאן לביצוע שירותים מקוונים מהירים

במקביל, הוצבה באחרונה בכניסה למרכז השירות לתושב, עמדת "אל-תור", ובה תאים ייעודיים להגשת טפסים, על מנת שניתן יהיה להפנות בקשות לטיפול המרכז ללא צורך בהמתנה ובעמידה בתור. בקשות התושבים ממולאות בטפסים ייעודיים המונחים לשירותם בסמוך לעמדה, ויטופלו בהתאם על ידי עובדי המרכז. השירותים המטופלים באמצעות העמדה: הנפקת תו חניה, בקשה לערעור על דוחות חניה, הודעה על החלפת משלם בנכס בשכירות, אישור לרשם המקרקעין – בקשה לקבלת אישור לטאבו, בקשה לקבלת פטור בארנונה בגין נכס ריק או לא ראוי למגורים, בקשה לקבלת הנחה בארנונה על פי חוק או להנחה כלכלית בארנונה, בקשה להצטרפות בתשלום באמצעות הוראת קבע בנקאית או בכרטיס אשראי.

מרכז שירות לתושב

הורידו את האפליקציה העירונית