ניהול הרשאותניהול הרשאות

כותרת

תאריך

תאריך תפוגה

הצג מבזק ללא קישור

קשר מבזק לדף אחר

קישור לדף אחר

תקציר

תוכן

הדגש כותרת

הצג תקציר

קהל יעד חדש

שיוך חדש

סינון חופשי חדש

קבצים מצורפים

סוג תוכן: פריט
נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

בהתאם להנחיות משרדי הממשלה, עיריית רעננה ממשיכה בחזרה הדרגתית לשגרה במגוון מישורי הפעילות העירונית:

פורסם: 14/05/2020

חזרה מדורגת בחינוך:
בהתאם למתווה תכנית "ניצנים קורונה" שהציג משרד החינוך, ישובו בהדרגה לפעילות החל מיום א' הקרוב 17.5.20, מסגרות הצהרונים בעיר לילדי הגנים ולתלמידי כיתות א'-ב' בבתי הספר בכפוף לביקוש של 7 ילדים לפחות באותה קפסולת הלמידה של שעות הבוקר.


בגני הילדים, צפויות לפעול מסגרות הצהרונים במתווה של יום לימודים בין השעות 7:55 לשעה 16:30, שיכלול ארוחת צהריים בשעה 14:15, תוך שמירה על כללי היגיינה ובהתאם להנחיות משרד הבריאות לתקופת הקורונה.

במקביל, תפעל תכנית ניצנים בבתי הספר היסודיים, כצהרונים לתלמידי כיתות א'-ב', החל מתום הלימודים ועד השעה 17:00.

כמו כן, ישובו בהדרגה מסגרות החינוך המיוחד בעיר למתכונת פעילות רגילה מלאה החל מגילאי הגן ועד י"ב, כפי שהיה נהוג טרום ימי קורונה.

לא יופעל מתווה החזרה ללימודים בשכבות כיתות ד' עד י'. במסגרות החינוך בשכבות אלו, תימשך הלמידה מרחוק, שתשלב לצד התכנים הפדגוגיים גם מענה רגשי לצורכי התלמידים.

חזרה מדורגת של שירותי קבלת קהל לתושבי העיר:
בשלב זה תתקיים קבלת הקהל במשרדי העירייה השונים, לרבות הלשכה המשפטית בתיאום טלפוני, ובהמשך צפויה להתרחב קבלת הקהל ולהתקיים גם במרכז השירות לתושב לרבות רשות החניה, ובאגף הנדסה בזימון תור מרחוק ובתיאום מראש.

קבלת הקהל תתבצע בכפוף להנחיות משרד הבריאות לרבות עטיית מסיכות, הצהרת בריאות, מדידת חום ושמירה על המרחק הנדרש, ובתיאום מראש עם מוקדי קבלת הקהל, למען שמירה על שלומם ובריאותם של התושבים ונותני השירות.

פתיחת מרכזי הסקווש והטניס לציבור הרחב:
הפעילות תתקיים במתכונת הדרגתית, ובכפוף להנחיות משרד הבריאות, תוך שמירה על היגיינה וניקיון מחמירים למען שלומם ובריאותם של המתאמנים, והקפדה על כללי המיגון, לרבות מדידת חום שמירת המרחק הנדרש מהמתאמנים, ואיסור כניסת מלווים לשטחי האימון.

מגרשי הטניס, בקריית הספורט והנופש, נפתחו למנויים מעל גיל 18, ולספורטאים תחרותיים מתחת לגיל 18 הרשומים באיגוד הספורט.
הפעילות תתקיים בכפוף לשעות הפתיחה, ובתיאום טלפוני עם המרכז.

מרכז הסקווש, ייפתח לציבור הרחב, בגילאי 18 ומעלה, החל ממחר, יום ד' 13.5.20, בכפוף לשעות הפעילות - בימים א'- ה' בשעות 8:00-22:00, ביום ו' בשעות 8:00-18:00 ובשבת בשעות 8:00-12:00. כן הפעילות תתאפשר לספורטאי הישג הרשומים באיגוד הספורט, שהינם מתחת לגיל 18.

הורידו את האפליקציה העירונית