ניהול הרשאותניהול הרשאות

כותרת

תאריך

תאריך תפוגה

הצג מבזק ללא קישור

קשר מבזק לדף אחר

קישור לדף אחר

תקציר

תוכן

הדגש כותרת

הצג תקציר

קהל יעד חדש

שיוך חדש

סינון חופשי חדש

קבצים מצורפים

סוג תוכן: פריט
נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

עיריית רעננה מעניקה סל הטבות לעסקים ומחזקת את המגזר העסקי ברעננה בעיצומו של משבר הקורונה

פורסם: 19/03/2020

על רקע ההיערכות העירונית להתמודדות עם נגיף הקורונה, ומתוך רצון לסייע לקהילה העסקית בעיר ולצמצם פגיעתה מהמשבר, יוצאת עיריית רעננה בחבילת הטבות לעסקים בעיר.

דחייה בתשלומי הארנונה ופטור מריבית פיגורים

העירייה מרחיבה את ההקלה בתשלומי הארנונה לעסקים, ומעניקה דחייה בתשלומי הארנונה גם לעסקים שחיוב הארנונה הדו חודשי שלהם גבוה מ- 5,000 ₪, זאת בכפוף להגשת בקשה לעירייה וקבלת אישור פרטני. 

הטבה זו הינה  בהמשך להודעת העירייה בשבוע שעבר על אפשרות לדחיית תשלום הארנונה עבור עסקים שתשלום הארנונה שלהם הינו עד 5000 ₪. במסגרת ההטבה, רשאים בעלי העסקים לדחות את התשלום עד ליום 1.5.2020. 

פועל יוצא מכך הינו שלא תחול ריבית פיגורים על מי שישלם עד למועד החדש שנקבע. בעל עסק אשר שילם את הארנונה עד ה – 18.3.2020 ולא יוכל לממש הטבה זו, רשאי לפנות לאגף הגבייה בבקשה ספציפית לקבלת הקלה במועד התשלום הבא.

כמו כן תפעיל  העיריה מדיניות מקלה בנושאי תשלומי מים.

אי חיוב זמני של אגרת הוצאת שולחנות וכסאות וסגירת חורף

הטבה נוספת מתייחסת לאי חיוב זמני של אגרת הוצאת השולחנות והכיסאות לקדמת הרחוב, ואגרה בגין סגירת חורף.

פורום עסקים וקהילה! מתן במה לפרסום דיגיטלי להרחבת ערוצי הפרסום העסקי 

יוזמה חדשה ובלעדית של עיריית רעננה לקידום פרסום העסקים העירוניים, הפועלים גם במהלך משבר הקורונה, הן כעסקים חיוניים והן כעסקים המספקים שירותי משלוחים ועסקים שפעילותם מתאפשרת באמצעים הדיגיטליים למרות המשבר.

הפורום, שיתקיים בקבוצת פייסבוק ובערוץ טלגרם ייעודי, יאפשר לכל התושבים להצטרף ולכל העסקים העירוניים לפרסם את ההיצע שלהם לתושבי העיר.

להצטרפות בפייסבוק:

״עסקים וקהילה ברעננה״ או דרך הקישור: http://bit.ly/RaananaBusiness

ובטלגרם: עסקים וקהילה רעננה

https://t.me/RaananaBusiness

הקמת הפורום מהווה המשך ישיר לבמה שהעניקה העירייה לעסקים בעמוד הפייסבוק העירוני ובעמוד המרכז לחדשנות ויזמות, לפרסום פעילותם בדפים העירוניים וחשיפתם לציבור.

קמפיין פרסומי – 'רעננים קונים ברעננה'

העירייה יוצאת בקמפיין פרסומי הקורא לתושבים לערוך את הקניות שלהם מעסקים מקומיים, ולתמוך דווקא בתקופה זו בעסקים הקטנים והבינוניים הפועלים ברחבי העיר, באמצעות הזמנת משלוחים, ושימוש באמצעים דיגיטליים. הקמפיין תחת הסלוגן 'רעננים קונים ברעננה' קורא לתושבים לתמוך ולסייע לעסקים לצמצם את ההפסדים ולעבור את משבר הקורונה.

הקלה במדיניות האכיפה העירונית

העירייה תפעל בכל הערוצים והאפשרויות העומדות בפניה על מנת להקל על התושבים בכלל תחומי האכיפה העירונית לרבות החניה. כמו כן, פתחה העירייה לרווחת הציבור את חניוני גמלא והיובל ללא תשלום.

 

הקמת מוקד לסיוע עסקי

בהובלת המרכז לחדשנות ויזמות, תקים העירייה 'קו חם' לבעלי עסקים, בו יינתן מענה לפניות ושאלות ולהתמודדות המגזר העסקי עם המצב הנוכחי. הקו יעניק ייעוץ טלפוני ומענה על שאלות בעלי העסקים בכל הנוגע לניהול עסקיהם. כן יעניק המוקד סיוע לעסקים מקרב העולים החדשים, בשיתוף המחלקה לקליטת עלייה. מוקד זה יוקם כהמשך למענה הרציף שמעניקה העירייה לעסקים, בקשר אישי, דיוור ישיר ובחלוקת דפי מידע מהשלטון המקומי והרשויות במדינה אודות זכויותיהם.

המוקד פעיל וזמין לרשות בעלי העסקים בין השעות- 9:00-16:00 בטלפון – 09-7400270

ובמייל  InnovationCenter@raanana.muni.il

הורידו את האפליקציה העירונית