תקציר
תוכן
תמונה ראשית
תמונה קטנה
עימוד בדף הבית
סדר הופעה
הצג כתבה ללא קישור
הצג כתבה עם קישור אחר
קישור לדף אחר
סינון חופשי חדש
קהל יעד חדש
שיוך חדש
חלון יעד לקישור נוסף
סינון-אזור תוכן
כותרת משנה
סטאטוס פעיל
הדגש כותרת
קשר מבזק לדף אחר
תקציר
תאריך
תאריך תפוגה
קבצים מצורפים
סוג תוכן: פריט

הנחיות זמניות לבעלי עסקים

פורסם: 

​​​​​

​בעל עסק יקר

אנו נמצאים בימים מורכבים ומאתגרים לכולם, מידע שוטף ועדכונים ניתן לקבל באופן שוטף באתר  ובמוקד העירוני

מצורפות הנחיות ודגשים כפי שהתקבלו ממשרד הבריאות, אנא הקפדתכם על קיום ההוראות ומעקב אחרי הוראות חדשות כפי שיתפרסמו על ידי משרד הבריאות


טפסים

הצהרה לקבלת תו סגול לחנויות מסחר

24.3.20

23.3.20

18.3.20


17.3.2015.3.20תומכים בעסקים המקומיים! 

עיריית רעננה תומכת בעסקים בעיר על רקע ההתמודדות עם נגיף הקורונה יוצאת בשורת הקלות והטבות לקהילה העסקית ובכללן הרשאה להוציא סחורה לקדמת הרחוב, דחיית מועד תשלום הארנונה, עידוד תושבי העיר לביצוע רכישות מקומיות, קידום מכירות באמצעות המדיה החברתית וקיום קשר ישיר עם בעלי העסקים למתן מענה לצורכיהם

על רקע ההתמודדות עם נגיף הקורונה וההיערכות העירונית הכוללת בנושא, יוצאת עיריית רעננה בשורת הטבות וצעדים מקלים למען הקהילה העסקית בעיר, על מנת לסייע לה בהתמודדות עם המשבר ולמנוע ככל הניתן פגיעה בעסקים לנוכח המצב.

במסגרת זו מודיעה העירייה על שורת הטבות לסיוע לבעלי העסקים, ומעודדת את תושבי העיר לבצע רכישותיהם באופן מקומי. בין ההטבות, מקנה העירייה הרשאה לבעלי העסקים בעיר להוציא לקדמת הרחוב את מרכולתם ובכך לתרום לקידום המכירות של העסקים ולאפשר רכישות גם ללא כניסה ישירה לחנות, בהתאם להוראות צו השעה; זאת ועוד, מציעה העירייה פרסום לבעלי העסקים במדיות החברתיות העירוניות, ומזמינה את בעלי העסקים לתייג עצמם בתגובות לפוסט שפורסם בנושא בעמוד הפייסבוק העירוני ובעמוד המרכז לחדשנות ויזמות.

העירייה מקפידה לעמוד בקשר ישיר עם בעלי העסקים ולהוות אוזן קשבת לכל צורכיהם, בהובלת המרכז לחדשנות ויזמות בעירייה, בין היתר בקבוצת וואטס אפ ייעודית שהוקמה לצורכי העסקים בזמינות מלאה. כחלק מכך, פועלת העירייה לעדכן את בעלי העסקים בחלוקת דפי מידע ובדיוור ישיר אודות זכויותיהם, מטעם רשויות המדינה והמרכז לשלטון המקומי, לרבות הלוואות להם הינם זכאים, וסיוע המדינה לעסקים קטנים. כמו כן מושם דגש מיוחד על אוכלוסיית העסקים העולים החדשים במתן מענה המותאם לצורכיהם בשיתוף עם מחלקת הקליטה בעיר.

הטבות אלו מתווספות להודעת ראש העיר רעננה, חיים ברוידא, ביום ה' האחרון, על החלטה שקיבל בשיתוף סגניו, להקל על העסקים בנושא תשלומי הארנונה. על פי ההודעה, עסקים שחיוב הארנונה הדו-חודשי שלהם הינו עד 5,000 ₪ וטרם שילמו, יהיו רשאים לדחות את התשלום עד ליום 1.5.2020. בעל עסק אשר אינו מעוניין בהקלה זו, יכול לשלם במועד הרגיל.


בתקופה זו של אי וודאות והימנעות מהתקהלות במרחב הציבורי, המרכז לחדשנות ויזמות של עיריית רעננה לצידכם!

אנו מזמינים את כל התושבים וכל בעלי העסקים ברעננה להצטרף לקבוצת הפייסבוק החדשה שלנו בשם "עסקים וקהילה ברעננה":

http://bit.ly/RaananaBusiness

בקבוצה זו עסקים יוכלו לפרסם את עצמם ואת ההיצע שלהם עבור תושבי העיר בתקופה זו וכן לתייג את הדף העסקי שלהם כדי שהתושבים יוכלו לתקשר איתם ישירות.

'קו חם לבעלי עסקים'

'קו חם' לבעלי עסקים, בו יינתן מענה לפניות ושאלות ולהתמודדות המגזר העסקי עם המצב הנוכחי ויעניק ייעוץ טלפוני ומענה על שאלות בעלי העסקים בכל הנוגע לניהול עסקיהם.

המוקד פעיל וזמין לרשות בעלי העסקים בין השעות- 9:00-16:00 בטלפון – 09-7400270

ובמייל  InnovationCenter@raanana.muni.il