ניהול הרשאותניהול הרשאות

כותרת

תאריך

תאריך תפוגה

הצג מבזק ללא קישור

קשר מבזק לדף אחר

קישור לדף אחר

תקציר

תוכן

הדגש כותרת

הצג תקציר

קהל יעד חדש

שיוך חדש

סינון חופשי חדש

קבצים מצורפים

סוג תוכן: פריט
נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

לראשונה בעיר: הפנינג "עירייה פתוחה" ברעננה!

פורסם: 30/06/2019
עיריית רעננה מזמינה את התושבים ליום פתוח במשרדי העירייה להיכרות אישית עם העובדים והעשייה העירונית, כולל הפנינג חוויתי עם שלל אטרקציות ופעילויות לכל המשפחה.

עיריית רעננה פותחת שעריה!  

באירוע ראשון מסוגו בעיר, מזמינה עיריית רעננה את תושבי העיר להפנינג ייחודי בשם "עירייה פתוחה", בו יוכלו ללמוד מקרוב על העשייה העירונית, להכיר את עובדי העירייה, לסייר באגפים השונים וליהנות מפעילות חווייתית מהנה מכל המשפחה.

ההפנינג יתקיים ביום רביעי, 10.7.19, בשעות 17:00-19:30, במתחם העירייה (רח' אחוזה 103), באווירה פתוחה ומזמינה, ובפעילות מהנה שתתקיים כולה על ידי עובדי העירייה, ובראשם ראש העיר רעננה, חיים ברוידא, שייפגש אישית עם התושבים.

לצד המפגש עם התושבים וההיכרות המעמיקה עם העבודה העירונית הנעשית במשרדים השונים, ייהנו תושבי העיר מתכנית פעילות עשירה שתוכננה ותתופעל על ידי עובדי העירייה עצמם, כולל: מתחם חושים, שעת סיפור בלשכת ראש העיר, מגרש סקווש, גרפיטי ויצירה, מוזיקה והרקדה, איפור וקעקועים, מתחם אימוץ כלבים וחתולים, תצוגת רכבי ביטחון (אמבולנס, משאית כיבוי אש, משטרה, יחידת חילוץ ועוד), פעילות ירוקה, פעילות זהירות בדרכים ומתחם "רעננה של פעם" להיכרות עם העיר בשנותיה הראשונות כמושבה ועוד.

הכניסה חופשית - הציבור מוזמן!

הורידו את האפליקציה העירונית