בית הנוער המרכזי

מנהל/ת:נעמה ורדי
כתובת:אחוזה 157, רעננה
טלפון:09-7610595
פקס:09-7610603
דואל:naamav@raanana.muni.il
קהל יעד:
ימי פעילות:
ימים א'-ה': 22:00-08:00
ימים ו': 12:00-08:00

​​​​​​​​​​​​​

​בית הנוער מציע מגוון רחב של חוגים ופעילויות בתחומים שונים לכל הגילאים, במטרה לתת מענה מהנה, מעשיר וחוויתי לשעות הפנאי לילדים, בני נוער ומבוגרים.

הצוות המקצועי והמיומן עומד לרשות באי המקום ומשתתפי הפעילויות, לייעץ לו בבחירת המסגרת המתאימה ובסיוע לכל פנייה.

חוגים לילדים ונוער

בחלוקה עפ"י קבוצות גיל:

אנגלית בשיטת "הלן דורון"  שיטת לימוד מגוונת המיועדת לרכישת אוצר מילים, קריאה וכתיבה והעשרה מגילאי טרום טרום חובה עד כיתה ז. קבוצות לימוד קטנות בחלוקה לפי רמות וגיל.

תאטרון אורנה פורת לילדים ונוער לימודי משחק, סדנאות אמן אורח, צפייה בהצגת התיאטרון, מופע סיום חגיגי מיועד לכיתות ב- י"א

חוג נגרות בניית יצירות מעץ מלא, צעצועים, קופסאות, שרפרפים וכסאות בכלי עבודה ידניים מסורתיים ומברגות מיועד לכיתות א- ה

ג'ודו ענף עם תרבות וערכים, הספורט הלאומי של ישראל בהנהלת עינת ירון מיועד טרום חובה עד כיתה ד בהנהלת עינת ירון מאמנת נבחרת ישראל בגודו.

תיאטרון בשפה האנגלית – סטייג' לימוד משחק במגוון סגנונות עבודה עם מסכות ולימוד דיבוב לתוכניות טלוויזיה ומופעים סיום שנה מיועד לכיתות ב עד כיתה י"ב

שחמט פעילות איכותית לפיתוח ריכוז, חשיבה שיטתית ומשמעת עצמית. מיועד לגן חובה עד כיתה ז מתחילים ומתקדמים

לגו קט של ד"ר לגו התנסות בפעילות מגוונת של יצירה ובנית דגמים בלגו הנדסי. בניית מכוניות מרוץ, מנופים, תחנת רוח, קרוסלה, מערבל גלידה מיועד לגן חובה – כיתה א

קראטה אימונים בהדרכת מאמן מוסמך. שימת דגש על פיתוח כושר פיזי ומשמעתי. מיועד לילדים נוער ומבוגרים בהנהלת פול חכים

התעמלות קרקע ומכשירים פיתוח מיומנויות ספורטיביות, חיזוק הגוף ולימוד אלמנטים של התעמלות קרקע.

פסנתר שיעורים פרטניים בפסנתר מיועד לילדים ונוער

קלוב התעופה רעננה

12 שנים ברציפות כמועדון הקלוב המצטיין הארצי.

טיסנאות בניית טיסנאים, לימוד חוזק ומבנה התעופה, חוקי האווירודינמיקה אימוני הטסה וימי כיף וגיבוש מיועד מכיתה ג עד ו

דאונים חוג טכנולוגי הכולל בניית טיסן דאון נהוג רדיו מיועד לגילי 16 ומעלה

עיצוב והדפסה בתלת מימד לימוד והדפסה בתלת מימד בניית חפצים במדפסת תלת מימד ולימוד התוכנה והחומרה של המדפסת. למידת חומר הגלם והפיכתו למוצר. מיועד לכיתה ה- ו

מבוגרים

אנסמבל תיאטרון רעננה קבוצת תיאטרון ותיקה ומקצועית בניהולו האמנותי של איציק סיידוף. קבלה לאנסמבל מותנה במבחן קבלה.

מקהלת רעות קבוצת נשים וגברים בעלי יכולת שירה. רפרטואר עשיר ומיוחד מנהל מוסיקלי רמי בר דוד

חבורת זמר "נופרים" אנשים בעלי זמר ושיר רפרטואר בעברית ואנגלית באווירה נעימה קבלה ללא ניסיון קודם. מנהלת מוסיקלית דנה רבין

קרמיקה פיסול ויצירה בחומר, לימוד טכניקות פיסול שונות, שימוש במגוון חומרים, צבעים וסוגי זיגוג.

שומרי משקל שיטת הרזיה תוך שמירה על אורח חיים בריא

הקולג' הצרפתי – צרפתית מדוברת שיטת לימוד ייחודית. 2 סמסטרים אוקטובר, מרץ.​

לרישום לחוגים לחצו כאן


מערכת חוגים בית הנוער לשנת פעילות 2020 – 2021​

קוד​​​

שם החוגיוםשעה

מחיר לחודש

מתאריך

עד תאריך

ביט​וח
6002אנגלית גן -ב (45 דקות)א; ב'; ג'; ד'; ה'בהתאמה22501.09.2030.06.21 
6003אנגלית ג – ז (60 דקות)א; ב'; ג'; ד'; ה'בהתאמה25501.09.2030.06.21 
1200ג'ודו 4ראשון17:30-16:4519501.09.2030.06.21 
1201ג'ודו גן- אראשון/רביעי18:15-17:3022501.09.2030.06.21 
1202ג'ודו ב- דראשון/רביעי19:00-18:1522501.09.2030.06.21 
8000הייטק לגו ורובוטיקה גילאי 6-5שלישי

16:30- 17:30

17:30 - 18:30

19501.09.2030.06.21 
1003התעמלות לילדים 5-4שלישי /רביעי17:30-16:4523001.09.2031.07.21 
1004התעמלות לילדים 9-6שלישי /רביעי19:00-17:3023001.09.2031.07.21 
1005התעמלות לילדים ה-ורביעי16:45-16:0023001.09.2031.07.21 
3955חבורת זמררביעי22:00-20:0019501.09.2031.07.21 
1070תעופה כיתה ג'חמישי16:00 – 17:3020001.09.2030.06.21 
1071טיסנאות ד' – ו' שני16:00 – 18:00 22501.09.2030.06.21 
1075טיסנאות שנה שנייה ומעלה רביעי18.00 - 21:0022501.09.2030.06.21 
1079חוג מדריכיםחמישי18:00- 21:0018001.09.2031.07.21 
1080דאוניםראשון18:00 - 21:0022501.09.2031.07.21 
2800נגרות א-בשני17:30-16:3022001.09.2030.06.21120 ₪ חומרים
2801נגרות ג-דשני17:30- 18:3022001.09.2030.06.21120 ₪ חומרים
2802נגרות ה ומעלהשני18:30 – 19:3022001.09.2030.06.21 
2303פיסול מבוגרים  3 שעותשלישי09.00 - 12.0035501.09.2031.07.21 
3006פסנתר קלאסיא'; ד'; ה'בתיאום(25ד')20501.09.2031.07.21חיוב שנתי בעבור פרויקטים 30ש"ח
3002פסנתר קלאסיבתיאוםבתיאום(45ד') 40501.09.2031.07.21חיוב שנתי בעבור פרויקטים 30ש"ח
7100שחמט מתקדמיםשני16:15 – 17:15 18001.09.2030.06.21 
7101שחמט מתחיליםשני17:15 – 18:0017001.09.2030.06.21 
7102שחמט מצטייניםשני19:30-18:0022001.09.2030.06.21 
1800תיאטרון סטייג'ראשון/ רביעי16.00 -19:0020501.09.2015.07.21

חיוב שנתי בעבור פרויקטים 20ש"ח

השעות לפי חלוקה לקבוצות

2421תיאטרון אורנה פורת ב-גחמישי18:00-17:0018001.09.2030.06.21 
2422תיאטרון אורנה פורת דחמישי19:45-18:1525001.09.2030.06.21 
2423תיאטרון אורנה פורת החמישי 16:30- 18:0025001.09.2030.06.21 
2424תיאטרון אורנה פורת וחמישי19:45-18:1525001.09.2030.06.21 
2425תיאטרון אורנה פורת ז-חשני16:45- 18:1525001.09.2030.06.21 
2426תיאטרון אורנה פורת ח-טשני18:30 - 20:0025001.09.2030.06.21 
2427תיאטרון אורנה פורת ט-יאראשון20:00-18:0028001.09.2030.06.21 
8004תלת מימד ה-ז- (טיסנאות)רביעי17:00-16:0020001.09.2030.06.21 
1801אנסמבל-תיאטרון מבוגריםשני22:00-20:0025501.09.2031.08.21 
3510מקהלת רעותרביעי 20:30- 23:0018501.09.2031.07.21