הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 

דבר ראש העירייה למנהיגות הירוקה

בעירנו רעננה ישנן סיבות רבות לגאווה. העיר מובילה בתחומי החינוך, הספורט, ההייטק והתרבות. אנו בונים ומפתחים את העיר כל הזמן ושואפים להשאיר לדורות הבאים עיר טובה ומפותחת יותר. בנקודה אחת אנו יכולים לעזור לא רק לעירנו ואף לא רק למדינתו, אלא לכדור הארץ כולו – תחום הקיימות.

השמירה על כדור הארץ מתחילה אצל התושבים, אצל כל אחד ואחד מאיתנו. אם כל אחד מאיתנו ילמד להפריד אשפה, לעשות שימוש חוזר בכל מוצר אפשרי, להקפיד על שימוש בחומרים מתכלים, לחסוך בחשמל ולחשב טוב יותר את צריכתו האישית, נוכל כולנו להפוך את כדור הארץ למקום טוב יותר. יותר מכל דבר, המשימה הזו תלויה בנו.

בחוד החנית של מטרה חשובה זו עומדים אתם המנהיגים הצעירים. בזכות עבודתכם, ידע כל ילד ומבוגר ברעננה כי אנו מחויבים לשמירה על כדור הארץ. רק מנהיגים כמוכם, צעירים, נמרצים ומלאי מוטיבציה יוכלו לשכנע את הדור המבוגר וגם את הדור הצעיר, כי חובת כולנו לשמור על רעננה נקייה ולא מזהמת, על מנת לשמור על כדור הארץ כולו.

כשאני מביט בפעילות שלכם – בבתי הספר ובקהילה כולה, אני מתמלא גאווה. את הפעילות שאתם עושים היום תישאו עמכם לאורך כל חייכם. כל גרם אשפה שימוחזר וכל וואט של אנרגיה שייחסך, יאפשר לכם חיים טובים יותר בעשורים הבאים, כשתגדלו אתם ילדים ומשפחה.

אני רוצה להודות לכם על תרומתכם, בשמי, אבל בראש ובראשונה בשם הדורות הבאים, כולנו אסירי תודה!


ראש עיריית רעננה

חזור ללמעלה
דבר ראש העירייה למנהיגות הירוקה