הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 

בחירות מקומיות לעיריית רעננה 2024

באנר בחירות

בחירות מקומיות לעיריית רעננה 2024

​​בחירות לראש​​ות העירייה יתקיימו ביום 27.2.2024

​​בחי​רות לעיריית ר​​עננה 2024 בנין העירייה - 10.8.23.jpg

​הבחירות לרשויות המקומיות יתקיימו ביום שלישי , 27.2.2024, י"ח באדר א' ה'תשפ"ד.
יום הבחירות הינו יום שבתון, הקלפיות יפעלו בין השעות: 22:00 - 7:00

הודעה על מיקום הקלפי בה אתם זכאים להצביע תישלח על-ידי משרד הפנים בדואר לביתכם, וניתן יהיה לברר לגביה במוקד המידע של משרד הפנים בטלפון ובאינטרנט,
​זכאים וזכאיות לבחור בבחירות לעיריית רעננה הם תושבים ותושבות שכתובתם רשומה בעיר במרשם האוכלוסין, והם בני 17 ומעלה ביום הבחירות.

באתר זה יפורסמו הודעות ועדכונים, אשר יתעדכנו מעת לעת, לטובת ציבור הבוחרים והמועמדים בבחירות לעיריית רעננה.
מידע נוסף מצוי באתר המפקח הארצי על הבחירות במשרד הפנים, בקישור המצורף: ​לחצו כאן​

הנכם מוזמנים לממש את זכותכם הדמוקרטית ולהצביע.

מי שמצביע - משפיע!

לחצו כאן למעבר לאתר המפקח הארצי על הבחירות במשרד הפנים​​​​

הנחיות הרשות הגנת הפרטיות לקראת הבחירות לרשויות המקומיות​

מיקומי קלפיות בעיר רעננה

ס​​מל ישוב בחירות
שם ישוב בחירות סמל קלפי כתובת קלפי סמל ישוב קלפי שם ישוב קלפי שם רחוב קלפי מס' בית מקום קלפי נגישה נגישה מיוחדת
8700 רעננה 1.0 החי"ל,46  8700 רעננה החי"ל 46 ביה"ס ע"ש יגאל אלון כ  
8700 רעננה 2.0 רמח"ל,13  8700 רעננה רמח"ל 13 בי"ס עצמאי כ כ
8700 רעננה 3.0 הפלמ"ח,2א 8700 רעננה הפלמ"ח 2 משכן עירוני למוזיקה ואומנויות כ  
8700 רעננה 4.0 חזון איש,9  8700 רעננה חזון איש 9 מועדון השחר    
8700 רעננה 5.0 קרן היסוד,75  8700 רעננה קרן היסוד 75 המועדון הכחול כ כ
8700 רעננה 6.0 קרן היסוד,75  8700 רעננה קרן היסוד 75 המועדון הכחול כ  
8700 רעננה 7.0 יפה אליעזר,14  8700 רעננה יפה אליעזר 14 בית ספר ממלכתי ברטוב כ  
8700 רעננה 8.0 ששת הימים,25  8700 רעננה ששת הימים 25 בי"ס ממד אריאל כ  
8700 רעננה 9.0 שברץ,24  8700 רעננה שברץ 24 בי"ס דקל כ  
8700 רעננה 10.0 התקוה,2  8700 רעננה התקוה 2 מרכז קהילתי קשת כ  
8700 רעננה 11.0 יאיר,3  8700 רעננה יאיר 3 מרכז קהילתי לב הפארק כ  
8700 רעננה 12.0 רמח"ל,13  8700 רעננה רמח"ל 13 בי"ס עצמאי    
8700 רעננה 13.0 קרן היסוד,20  8700 רעננה קרן היסוד 20 בי"ס היובל כ  
8700 רעננה 14.0 דובנוב,13  8700 רעננה דובנוב 13 חט"ב השרון כ כ
8700 רעננה 15.0 רש"י,19  8700 רעננה רש"י 19 בי"ס יהונתן    
8700 רעננה 16.0 רש"י,19  8700 רעננה רש"י 19 בי"ס יהונתן    
8700 רעננה 17.0 דובנוב,13  8700 רעננה דובנוב 13 חט"ב השרון כ  
8700 רעננה 18.0 הפרחים,1  8700 רעננה הפרחים 1 תיכון עירוני אביב    
8700 רעננה 19.0 יפה אליעזר,14  8700 רעננה יפה אליעזר 14 בית ספר ממלכתי ברטוב כ  
8700 רעננה 20.0 חפץ חיים,3  8700 רעננה חפץ חיים 3 ממ"ד יבנה כ כ
8700 רעננה 21.0 שברץ,24  8700 רעננה שברץ 24 בי"ס דקל כ  
8700 רעננה 22.0 יפה אליעזר,14  8700 רעננה יפה אליעזר 14 בית ספר ממלכתי ברטוב כ  
8700 רעננה 23.0 קרן היסוד,20  8700 רעננה קרן היסוד 20 בי"ס היובל כ  
8700 רעננה 24.0 ששת הימים,25  8700 רעננה ששת הימים 25 בי"ס ממד אריאל כ כ
8700 רעננה 25.0 אחוזה,105  8700 רעננה אחוזה 105 בי"ס מגד כ  
8700 רעננה 26.0 יפה אליעזר,14  8700 רעננה יפה אליעזר 14 בית ספר ממלכתי ברטוב כ כ
8700 רעננה 27.0 אופסטרלנד,4  8700 רעננה אופסטרלנד 4 מרכז תרבות ופנאי כ  
8700 רעננה 28.0 הפלמ"ח,2א 8700 רעננה הפלמ"ח 2 משכן עירוני למוזיקה ואומנויות    
8700 רעננה 29.0 ששת הימים,25  8700 רעננה ששת הימים 25 בי"ס ממד אריאל    
8700 רעננה 30.0 קרן היסוד,20  8700 רעננה קרן היסוד 20 בי"ס היובל כ  
8700 רעננה 31.0 חפץ חיים,3  8700 רעננה חפץ חיים 3 ממ"ד יבנה כ  
8700 רעננה 32.0 חפץ חיים,3  8700 רעננה חפץ חיים 3 ממ"ד יבנה    
8700 רעננה 33.0 הגדוד העברי,19  8700 רעננה הגדוד העברי 19 בי"ס הדר כ  
8700 רעננה 34.0 אופסטרלנד,4  8700 רעננה אופסטרלנד 4 מרכז תרבות ופנאי כ כ
8700 רעננה 35.0 החי"ל,46  8700 רעננה החי"ל 46 ביה"ס ע"ש יגאל אלון כ  
8700 רעננה 36.0 התקוה,2  8700 רעננה התקוה 2 מרכז קהילתי קשת כ  
8700 רעננה 37.0 הגדוד העברי,19  8700 רעננה הגדוד העברי 19 בי"ס הדר כ  
8700 רעננה 38.0 שברץ,24  8700 רעננה שברץ 24 בי"ס דקל כ  
8700 רעננה 39.0 התקוה,2  8700 רעננה התקוה 2 מרכז קהילתי קשת כ כ
8700 רעננה 40.0 שברץ,24  8700 רעננה שברץ 24 בי"ס דקל כ  
8700 רעננה 41.0 שברץ,24  8700 רעננה שברץ 24 בי"ס דקל כ כ
8700 רעננה 42.0 הפלמ"ח,4  8700 רעננה הפלמ"ח 4 תיכון אמי"ת רננים    
8700 רעננה 43.0 חזון איש,9  8700 רעננה חזון איש 9 מועדון השחר    
8700 רעננה 44.0 ששת הימים,25  8700 רעננה ששת הימים 25 בי"ס ממד אריאל    
8700 רעננה 45.0 אחוזה,105  8700 רעננה אחוזה 105 בי"ס מגד כ  
8700 רעננה 46.0 הפלמ"ח,4  8700 רעננה הפלמ"ח 4 תיכון אמי"ת רננים    
8700 רעננה 47.0 יפה אליעזר,14  8700 רעננה יפה אליעזר 14 בית ספר ממלכתי ברטוב כ  
8700 רעננה 48.0 אוסטרובסקי,26  8700 רעננה אוסטרובסקי 26 בי"ס אוסטרובסקי כ  
8700 רעננה 49.0 קלאוזנר,27  8700 רעננה קלאוזנר 27 בי"ס זיו    
8700 רעננה 50.0 אוסטרובסקי,26  8700 רעננה אוסטרובסקי 26 בי"ס אוסטרובסקי כ  
8700 רעננה 51.0 אחוזה,105  8700 רעננה אחוזה 105 בי"ס מגד כ  
8700 רעננה 52.0 אחוזה,105  8700 רעננה אחוזה 105 בי"ס מגד כ כ
8700 רעננה 53.0 אוסטרובסקי,26  8700 רעננה אוסטרובסקי 26 בי"ס אוסטרובסקי כ כ
8700 רעננה 54.0 אוסטרובסקי,26  8700 רעננה אוסטרובסקי 26 בי"ס אוסטרובסקי כ  
8700 רעננה 55.0 ביל"ו,15  8700 רעננה ביל"ו 15 ממ"ד בילו    
8700 רעננה 56.0 דיין משה,5  8700 רעננה דיין משה 5 בי"ס רימון כ  
8700 רעננה 57.0 קלאוזנר,27  8700 רעננה קלאוזנר 27 בי"ס זיו    
8700 רעננה 58.0 דיין משה,5  8700 רעננה דיין משה 5 בי"ס רימון כ  
8700 רעננה 59.0 אחוזה,105  8700 רעננה אחוזה 105 בי"ס מגד כ  
8700 רעננה 60.0 רש"י,19  8700 רעננה רש"י 19 בי"ס יהונתן    
8700 רעננה 61.0 הגדוד העברי,19  8700 רעננה הגדוד העברי 19 בי"ס הדר כ  
8700 רעננה 62.0 החי"ל,46  8700 רעננה החי"ל 46 ביה"ס ע"ש יגאל אלון    
8700 רעננה 63.1 ביל"ו,15  8700 רעננה ביל"ו 15 ממ"ד בילו    
8700 רעננה 63.2 ביל"ו,15  8700 רעננה ביל"ו 15 ממ"ד בילו    
8700 רעננה 64.0 ביל"ו,15  8700 רעננה ביל"ו 15 ממ"ד בילו    
8700 רעננה 65.0 הפרחים,1  8700 רעננה הפרחים 1 תיכון עירוני אביב    
8700 רעננה 66.0 דיין משה,5  8700 רעננה דיין משה 5 בי"ס רימון כ כ
8700 רעננה 67.0 הגדוד העברי,19  8700 רעננה הגדוד העברי 19 בי"ס הדר    
8700 רעננה 68.0 הגדוד העברי,19  8700 רעננה הגדוד העברי 19 בי"ס הדר כ  
8700 רעננה 69.0 החי"ל,46  8700 רעננה החי"ל 46 ביה"ס ע"ש יגאל אלון    
8700 רעננה 70.0 סנה משה,21  8700 רעננה סנה משה 21 בי"ס יסודי שקד כ  
8700 רעננה 71.0 יאיר,3  8700 רעננה יאיר 3 מרכז קהילתי לב הפארק כ כ
8700 רעננה 72.0 יאיר,3  8700 רעננה יאיר 3 מרכז קהילתי לב הפארק    
8700 רעננה 73.0 סנה משה,21  8700 רעננה סנה משה 21 בי"ס יסודי שקד כ כ
8700 רעננה 74.0 התקוה,2  8700 רעננה התקוה 2 מרכז קהילתי קשת    
8700 רעננה 75.0 הפלמ"ח,2א 8700 רעננה הפלמ"ח 2 משכן עירוני למוזיקה ואומנויות כ  
8700 רעננה 76.0 הפלמ"ח,2א 8700 רעננה הפלמ"ח 2 משכן עירוני למוזיקה ואומנויות    
8700 רעננה 77.0 הפלמ"ח,2א 8700 רעננה הפלמ"ח 2 משכן עירוני למוזיקה ואומנויות    
8700 רעננה 78.0 סנה משה,21  8700 רעננה סנה משה 21 בי"ס יסודי שקד כ  
8700 רעננה 79.0 יאיר,3  8700 רעננה יאיר 3 מרכז קהילתי לב הפארק כ  
8700 רעננה 80.0 רמח"ל,13  8700 רעננה רמח"ל 13 בי"ס עצמאי    
8700 רעננה 81.0 קרן היסוד,20  8700 רעננה קרן היסוד 20 בי"ס היובל כ כ
8700 רעננה 82.0 אוסטרובסקי,26  8700 רעננה אוסטרובסקי 26 בי"ס אוסטרובסקי    
8700 רעננה 83.0 הגדוד העברי,19  8700 רעננה הגדוד העברי 19 בי"ס הדר כ כ
8700 רעננה 84.0 הפלמ"ח,4  8700 רעננה הפלמ"ח 4 תיכון אמי"ת רננים    
8700 רעננה 85.0 החי"ל,46  8700 רעננה החי"ל 46 ביה"ס ע"ש יגאל אלון כ כ
8700 רעננה 86.0 סנה משה,21  8700 רעננה סנה משה 21 בי"ס יסודי שקד כ  
8700 רעננה 87.0 ששת הימים,25  8700 רעננה ששת הימים 25 בי"ס ממד אריאל    
8700 רעננה 88.0 דובנוב,13  8700 רעננה דובנוב 13 חט"ב השרון כ  
8700 רעננה 89.0 חפץ חיים,3  8700 רעננה חפץ חיים 3 ממ"ד יבנה    
8700 רעננה 90.0 הפלמ"ח,2א 8700 רעננה הפלמ"ח 2 משכן עירוני למוזיקה ואומנויות כ כ
8700 רעננה 91.0 ביל"ו,15  8700 רעננה ביל"ו 15 ממ"ד בילו    
8700 רעננה 92.0 דובנוב,13  8700 רעננה דובנוב 13 חט"ב השרון כ  
8700 רעננה 93.0 רש"י,19  8700 רעננה רש"י 19 בי"ס יהונתן    
8700 רעננה 94.0 שברץ,24  8700 רעננה שברץ 24 בי"ס דקל כ  
8700 רעננה 95.0 הפרחים,1  8700 רעננה הפרחים 1 תיכון עירוני אביב    
8700 רעננה 96.0 הפעמונים,11  8700 רעננה הפעמונים 11 ביה"ס פעמונים כ  
8700 רעננה 97.0 הפעמונים,11  8700 רעננה הפעמונים 11 ביה"ס פעמונים    
8700 רעננה 98.0 הפעמונים,11  8700 רעננה הפעמונים 11 ביה"ס פעמונים כ כ
8700 רעננה 99.0 יעקב אורלנד,7  8700 רעננה יעקב אורלנד 7 אשכול גנים כ כ
8700 רעננה 100.0 קלאוזנר,27  8700 רעננה קלאוזנר 27 בי"ס זיו    
8700 רעננה 101.0 שברץ,24  8700 רעננה שברץ 24 בי"ס דקל    
8700 רעננה 102.0 משה וילנסקי,64  8700 רעננה משה וילנסקי 64 אשכול גנים כ כ
8700 רעננה 103.0 סשה ארגוב,12  8700 רעננה סשה ארגוב 12 בי"ס נווה זמר כ  
8700 רעננה 104.0 סשה ארגוב,12  8700 רעננה סשה ארגוב 12 בי"ס נווה זמר כ  
8700 רעננה 105.0 סשה ארגוב,12  8700 רעננה סשה ארגוב 12 בי"ס נווה זמר כ כ
8700 רעננה 106.0 סשה ארגוב,12  8700 רעננה סשה ארגוב 12 בי"ס נווה זמר כ  
8700 רעננה 107.0 הפרחים,1  8700 רעננה הפרחים 1 תיכון עירוני אביב    
8700 רעננה 108.0 רמח"ל,13  8700 רעננה רמח"ל 13 בי"ס עצמאי    
8700 רעננה 109.0 הפלמ"ח,2א 8700 רעננה הפלמ"ח 2 משכן עירוני למוזיקה ואומנויות    
8700 רעננה 950.0 הפלמ"ח,4  8700 רעננה הפלמ"ח 4 תיכון אמי"ת רננים    
8700 רעננה 990.0 קלאוזנר,27  8700 רעננה קלאוזנר 27 בי"ס זיו    


הוד​עה בדבר דרכי הצבעה לאנשים המוגבלים בניידות בעיר רעננה

מועד הבחירות: יום שלישי , 27.2.2024, י"ח באדר א' ה'תשפ"ד
שעות ההצבעה בקלפיות: משעה 7:00 בבוקר עד 22:00 בלילה

1.אדם המוגבל בניידות * ששמו כלול בפנקס הבוחרים של הרשות מקומית רעננה,  רשאי להצביע בקלפיות שנקבעו כמותאמות למוגבלי ניידות כלהלן:

מקום הקלפימען הקלפי
בי"ס עצמאירמח"ל 13
המועדון הכחולקרן היסוד 75
חט"ב השרוןדובנוב 13
ממ"ד יבנהחפץ חיים 3
בי"ס ממד אריאלששת הימים 25
בית ספר ממלכתי ברטובאליעזר יפה 14
מרכז תרבות ופנאיאופסטרלנד 4
מרכז קהילתי קשתהתקוה 2
בי"ס דקלשברץ 24
בי"ס מגדאחוזה 105
בי"ס אוסטרובסקיאוסטרובסקי 26
בי"ס רימוןדיין משה 5
מרכז קהילתי לב הפארקיאיר 3
בי"ס יסודי שקדסנה משה 21
בי"ס היובלקרן היסוד 20
בי"ס הדר​
הגדוד העברי 19
ביה"ס ע"ש יגאל אלוןהחי"ל 46
משכן עירוני למוזיקה ואומנויותהפלמ"ח 2א
ביה"ס פעמוניםהפעמונים 11
אשכול גניםיעקב אורלנד 7
אשכול גניםמשה וילנסקי 64
בי"ס נווה זמרסשה ארגוב 12

2. אדם המוגבל בניידות המצביע בקלפי לאנשים מוגבלים בניידות יזדהה בפני מזכיר ועדת הקלפי, ויקבל 2 מעטפות הצבעה:

  • מעטפה צהובה להצבעה לראש רשות
  • מעטפה לבנה להצבעה לרשימה למועצת הרשות

3. הבוחר יחזור למזכיר ועדת הקלפי ויקבל ממנו מעטפת הצבעה חיצונית. הבוחר יכניס את שתי מעטפות ההצבעה למעטפה החיצונית ומזכיר ועדת הקלפי יציין על גבי המעטפה החיצונית את פרטי הבוחר. 

4. הבוחר יטיל את המעטפה החיצונית, לעיני ועדת הקלפי, לתוך הקלפי. 

* "אדם המוגבל בניידות" – אדם שמפאת מצבו הגופני הוא מוגבל בניידות ומסיבה זו אינו יכול להצביע במקום הקלפי ששמו כלול ברשימת הבוחרים שלה.

אילת גופמן
מנהלת הבחירות ברעננה 

מנהלת הבחירות לעיריית רעננה

​​הודעה בעניין חלוקת חוברות לצורך הגשת הצעת מועמד ורשימת מועמדים בבחירות לעיריי​ת רעננה

בבחירות הקרובות לרשויות המקומיות, אשר יתקיימו ביום שלישי , 27.2.2024, י"ח באדר א' ה'תשפ"ד​​, מספר חברי המועצה העומדים לבחירה הוא 19.
הצעת מועמד לראשות הרשות ורשימת מועמדים למועצה יוגשו למנהלת הבחירות במועדים ובמיקום כמפורט להלן: 

  • יום רביעי, ה' בתשרי התשפ"ד (20.9.23), בין השעות 9:00 בבוקר עד 11:00 לפנה"צ
  • יום חמישי, ו' בתשרי התשפ"ד (21.9.23), בין השעות 15:00 אחה"צ עד 21:00 בערב
את ההצעות והרשימות ניתן להגיש למנהלת הבחירות בלבד במועדים האמורים בלבד במשרדה הראשי של העירייה שברח' אחוזה 103 רעננה,
בחדר הישיבות שבאגף הדוברות (בקומת הכניסה). הצעת מועמד ו/או רשימת מועמדים יש להגיש אך ורק על גבי חוברות מיוחדות, כפי שנקבע בתקנות. 

חוברות אלה ניתן להשיג החל מיום חמישי, ז' באלול התשפ"ג (24.8.23), בשעות 17:00-20:00, ולאחר מכן בימים א'-ה' בשעות 8:30 עד 15:00,
במשרדה הראשי של עיריית רעננה אצל הגב' דינה עמית, מזכירת ועדת הבחירות (בקומת הכניסה), טל' 09-7610291.

הוראות בנוגע להגשת הצעות מועמד ורשימות המועמדים מפורטות בחוברת הצעת המועמד או רשימת המועמדים, וכן בחוק ובתקנות.

הודעה מפורטת יותר בעניין הגשת הצעת מועמד ורשימת מועמדים תתפרסם בימים הקרובים.  

אילת גופמן
מנהלת הבחירות ברעננה 

הוד​עה בדבר הגשת הצעת מועמד ורשימת מועמדים בבחירות לעיריית רעננה​


הרכב חברי ועדת הבחירות​​ לרשות המקומית​

יו"ר ועדת הבחירות - ד"ר עדית דיאמנט

  כינוי סיעה שם הנציג מ"מ
1 מרצ רעננה חופשית  ד"ר עדית דיאמנט גלית צימרמן
    פרופסור גד אריאב מירב מאיר
    יהודית קצין דוד גומא
    אורי אלדר חגי בורנשטיין
2 ביחד בראשות אבי יוסף  תומר כשר רון סגל
    אודליה כהן שינדרוף הלית עזר ימל
3 רעננים בראשות ניר קריסטל עו"ד אבי הורוביץ ניר קריסטל
    אנה פוזמנטיר עו"ד רועי כהן
4 מחל רחל בן ארי סקעת רחמים שלום
5 לב ליברלים ברעננה  תמר בן ארי גלי שחר אפרת
    ענבר הוכברג מיכל ברם
    דנית הוכברג אין
6 מאמינים ברעננה בראשות אלי אלוש  אלי אלוש עו"ד ישראל כהן
7 עוז אמנון כהן יואל כהן
8 באמונה בראשות חיים גולדמן  הלן מזוז יהודה יונתן ישראל גרשון
9 רעננה פלוס עייאש לורן בוקובזה ג'רר
10 חיים ברעננה בראשות חיים ברוידא  אבי שאול
אלן כץ
11 מפלגה דתית לאומית - ציונות דתית  אריה פרידמן דרורה כהן
12
אנחנו רעננה  ארז ברט
חיים אילוביץ​