דבר ראש העירייה 

 

תושבות ותושבים יקרים,

עם סיומה של השנה האזרחית, בה קיימה העירייה למעלה מ 1500- אירועים לטובת כל בני הגילאים בעיר, אנו כבר מצויים בהיערכות לשנה החדשה, שגם היא תהיה שנה עשירה באירועים, מופעים ובפעילויות בכל תחומי התרבות, הספורט והקהילה. תודה לכולכם על הבעת האמון ועל ההשתתפות הגדולה שלכם באירועים לאורך כל השנה.

כחלק מתהליכי שיפור השירות לציבור, הקמנו בחודשים האחרונים מרכז טלפוני ואינטרנטי, “קול טיקט”, המאפשר לרכוש במקום אחד כרטיסים לכל האירועים, המופעים והפעילויות הנערכים על ידי העירייה. לנוחותכם חייגו 8864 * או היכנסו לאתר בכתובת: tickets.raanana.muni.il ונשמח לסייע לכם ביעילות ובמהירות לרכוש כרטיסים באופן קל וזמין.

תקצר היריעה מלתאר את שפע המופעים והאירועים שמזמנים לכם החודשיים הקרובים - הצגות לטף, לילדים ולמבוגרים, קונצרטים, מופעי ג’ז, ערבי זמר מרגשים, מפגשים עם סופרים ויוצרים, הרצאות במגוון תחומי עניין ודעת לבני כל הגילאים, תערוכות, טיולים, אירועי ספורט וקהילה ועוד. אני שמח להזכיר כמה משיאי האירועים ובהם הגימנסטרדה, שמציגה את מיטב מופעי המחול, ההתעמלות והאקרובטיקה; הפסטיבל הקהילתי “קולות במרחב”, הכולל סדנאות לימוד ומופע המפגיש בין מזרח למערב; הפנינג טו’ בשבט המתקיים מידי שנה בגן הנשיאים ובמסגרתו יחולק לתושבים שתילים ולילדים יוצעו שלל פעילויות מהנות;
וה”תחפושוק” הפנינג של ריקודים, הפעלות ותרומת תחפושות לקראת פורים. אירוע מיוחד להורים, שילדיהם עולים לראשונה לגן עירוני, נקיים לראשונה כדי להציג בפניהם את גני הילדים בעיר והתכניות החינוכיות בהן. אני משוכנע כי הורים רבים ימצאו עניין להשתתף במפגש זה.

החורף בעיצומו ולשמחתנו גם הגיעו גשמי הברכה. זו הזדמנות חשובה נוספת לפנות אל כולכם ובעיקר אל הנהגים הצעירים: אנא סעו בזהירות. הקפידו על הדלקת פנסים גם ביום והתחשבו בהולכי הרגל. בואו נעבור את החורף בלי תאונות ברעננה ומחוצה לה!!

מאחל לכולנו חורף בטוח ונעים.

שלכם תמיד,

זאב בילסקי
ראש עיריית רעננה

 צרו קשר

מייל ישיר לראש העירייה