דבר ראש העירייה 

ראשי העירייה זאב בילסקי 

תושבות ותושבים יקרים,

עם פרוש השנה החדשה, אני שמח לשלוח לכל אחת ואחד מכם ולכל בני משפחותיכם את ברכותי החמות לשנה טובה ומבורכת. מי ייתן ותהא זו שנה של אחווה ואהבת חינם בתוכנו. שנה בה נמשיך לעשות יחד למען שגשוגה של רעננה ולרווחתם של כל תושביה.

ברוח החג, נקיים לראשונה יריד אמנים, במסגרתו יפקדו אמנים ממגוון תחומים את רחבת "יד לבנים" ויציעו ממיטב יצירותיהם, בהן נוכל להתחדש ולהעניקן ליקירינו כמתנות חג.

שנת הלימודים בפתח ולאלפי התלמידים ברעננה ממתינים מוסדות חינוך מרווחים וצוותי חינוך מהשורה הראשונה, כדי להעניק להם שנה פורייה, מעניינת ומעשירה. במקביל, בימים אלה מתחיל הרישום לפעילות החוגים הענפה, שמציעה העירייה לבני כל הגילאים במכלול תחומי עניין. אני בטוח שכולכם תמצאו את המסגרת המתאימה לפי טעמכם לטיפוח תחביביכם ולמיצוי שעות הפנאי.

איגרת זו מאגדת בתוכה את עיקרי פעילות העירייה בשנים תשע"ו-תשע"ז בכל תחומי העשייה העירונית. שנים בהן קידמה העירייה שורה ארוכה של פרויקטים, שירותים חדשניים, תכניות ייחודיות ואירועים לבני כל הגילאים. פעילות רחבת היקף זו משקפת את מחויבותה של הנהלת העירייה לשליחות שנטלה על עצמה למען העיר והקהילה ואת העשייה המקצועית והמסירות של עובדי העירייה למען התושבים.

שנה טובה ומאושרת. שנה של בריאות טובה, הצלחה והגשמה אישית לכולכם.

שלכם,
חתימת ראש העיר זאב בילסקי
זאב בילסקי
ראש עיריית רעננה

 צרו קשר

מייל ישיר לראש העירייה