דבר ראש העירייה 

 

תושבות ותושבים יקרים,

מועדי הזיכרון ויום העצמאות מאחורינו, ואנו עם הפנים לימי הקיץ החמימים ולסוף שנת
הלימודים. זהו הזמן להודות לצוותי החינוך של העיר, שעושים לילות כימים למען למעלה מ 15- אלף תלמידות ותלמידים, מגיל 3 ועד גיל 18 ומהווים את חוד החנית של מערכת החינוך שאנו כה מתגאים בה.

בעוד כחודשיים תצאו כולכם, תלמידים וצוותי חינוך, לחופש הגדול, לאחר שנה מלאה בהקניית ידע, רכישתו ובמיוחד יצירת חוויות משותפות של למידה והשכלה. אני מאחל לכל ילדי העיר היקרים חופש נעים ומבקש מכם לזכור למרוח קרם הגנה, לשים כובע ולשתות הרבה מים כדי שנוכל להיפגש גם אחרי החופש.

בינתיים, עד חודש יולי, הכנו עבורכם מגוון פעילויות ובהם אירועי יום ירושלים שיחגגו השנה בצורה מורחבת לרגל 50 שנה לאיחוד העיר. אירוע הגמליאדה שכבר הפך למסורת שאנו כה גאים בה. פסטיבל ימי אהבה לסביבה שהוא חגיגה של טבע, קיימות ופעילויות לכל המשפחה ואחרון וחביב במיוחד, פסטיבל על כנפי הדמיון, שהוא הדרך הרעננית לחגוג חודש שלם של אהבה לעולם הספרים ולכל מה שקשור בהם.

אני מזמין את כולכם, על משפחותיכם, בכל הגילאים, לבוא לאירועים שאנשי העירייה טרחו רבות על הכנתם ולקחת חלק בחגיגה קהילתית של תרבות, פנאי, טבע וספורט. אני מבקש לאחל לכם שוב קיץ נעים, חופשה נעימה לנופשים בארץ ובחוץ לארץ והרבה חוויות משפחתיות וחברתיות, שהן החוויות שנשארות עמנו לכל החיים.

שלכם מכל הלב,

זאב בילסקי
ראש עיריית רעננה

 צרו קשר

מייל ישיר לראש העירייה