הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 

דבר ראש העירייה


תושבות ותושבים יקרים,
ראש עיריית רעננה זאב בילסקי
החורף לפנינו ובאווירת ההתחדשות וחילופי העונות, אנו נערכים לקראת שגרה נעימה ולצידה שלל אירועים הצפויים להתקיים בעיר בחודשיים הקרובים, עליהם תוכלו ללמוד מהאיגרת הדו חודשית (למעבר לאיגרת לחצו כאן).

בחודש נובמבר נציין בעיר את חודש הדמוקרטיה בסימן ההידברות, הסובלנות וקבלת האחר, ובחיבור ישיר ליום השנה ה- 22 להירצחו של יצחק רבין ז”ל. העיר כולה תרכין ראש לזכרו של ראש הממשלה רבין בפאנל מרכזי, שיתקיים בבית יד לבנים בסימן הדמוקרטיה וטוהר המידות, וחשיבות קיומה של חברה מוסרית הדבקה בערכי הדמוקרטיה.

‘יום המאבק באלימות נגד נשים’ יצוין אף הוא בחודש נובמבר, בשני אירועים מרכזיים שייערכו במשכן למוסיקה ואמנויות בהובלת מועצת הנשים העירונית: “איננה עוד” מיצג בגדים נודד של נשים שאינן עוד, ו”גופך הפקר”, הצגת תיאטרון בשיתוף עדויות נשים. אני תקווה כי אירועים אלו יסייעו להגביר את המודעות הציבורית לנושא כאוב זה ולמגרו כליל.

במעבר חד, לראשונה יתקיים השנה ברעננה פסטיבל סרטי קומדיה בשפה הצרפתית. הפסטיבל ייערך בבית יד לבנים, בהשתתפות נציגות השגרירות הצרפתית בישראל. אנו מזמינים וותיקים ועולים להתוודע אל התרבות הצרפתית בפסטיבל הייחודי.

לסיום, אני קורא לכם, תושבים יקרים, להיערך לקראת עונת הגשמים הברוכה ולהכין בתיכם לחורף ולדווח למוקד העירוני על כל תקלה. צוותי העירייה המסורים כבר ערוכים בכוננות מוגברת לקראת החורף, לאחר שביצעו פעולות הכנה מוקדמות ברחבי העיר להבטחת בטיחותכם והשמירה על שגרה נעימה במהלך עונת הגשמים.

שלכם,

חתימת ראש העירייה זאב בילסקי


זאב בילסקי
ראש עיריית רעננה


חזור ללמעלה
דבר ראש העירייה