אודות המינהלת 

קריית אתגרים רעננה

מינהלת העסקים של רעננהבראשות רואי דינוביץ הוקמה על מנת לתת לעסקים גדולים כקטנים כתובת ישירה ובלעדית בעיריית רעננה, שתהיה קשובה לצרכים של בעלי העסקים ותסייע להם במהלך דרכם המקצועית. במסגרת מגוון פעולותיה, מינהלת העסקים של רעננה מלווה חברות ועסקים בתהליך בדיקת כדאיות הכניסה לעיר עד להעברת משכנם לרעננה, תוך כדי סיוע ומתן שירות בכל הנושאים העירוניים אל מול הגורמים המקצועיים ברשות המקומית.

מינהלת העסקים מהווה למעשה כחוליית הקשר הישירה של העירייה, על כל יחידותיה הארגוניות, עם החברות, המפעלים והעסקים באזורי התעשייה ובמרכז העיר. המינהלת מציעה שירות איכותי וטיפול מהיר ויעיל בכל פנייה ובכל נושא הקשורים לאיכות החיים של העסקים ועובדיהם, ובכללם זה: פיתוח תשתיות תחבורה, רישוי עסקים, שילוט עסקי, ביטחון, פיקוח עירוני, ניקיון, טיפוח סביבתי ועוד. בנוסף, עוסקת מינהלת העסקים בפיתוח מקומות בילוי והסעדה לטובת ציבור העובדים באזורי התעשייה והעשרת חיי הלילה לבני כל הגילאים. המינהלת מקדמת שיתופי פעולה בתחום האחריות התאגידית עם חברות ועסקים בשיתוף עם יחידות העירייה, ומציעה מגוון מיזמים (עגורן, המדגרה, הבננה ועוד) שנועדו לסייע לעסקים ליזום, ליצור, לפתח ולצמוח.

בכל עניין ודבר בתחום העסקי, מינהלת העסקים של רעננה תמיד כאן לשירותכם.

 

 

 (מוסתרת) אירועי החודש

 

 כתבות בנושא מינהלת עסקים רעננה

שלל אירועים בשיתוף המגזר העסקי יתקיימו בעיר מהלך חודש פברואר. בין האירועים: הרצאה ייעודית למגזר העסקי מאת יעל ארד, זוכת המדליה האולימפית הראשונה בישראל, ופעילויות לילדי הגיל הרך בליווי הוריהם
מפגש ייעודי לבעלי העסקים בעיר, יתקיים ביום ג' 31.1.17 במנהלת העסקים רעננה, ובו מיטב ההרצאות בנושא יזמות וניהול עסקי
רואי דינוביץ, ראש מנהלת העסקים רעננה, ברשימת 20 המובילים ומקבלי הצל"ש לשנת 2016 בעולם התקשורת וההייטק הישראלי של אתר Telecom News
זאב בילסקי, ראש עיריית רעננה: "אני מקווה שבשנים הקרובות התושבים לא יצטרכו לדעת היכן נמצא בניין העירייה כי הם יוכלו לקבל שירותים מקוונים מהבית"
 

 מבזקים

 צרו קשר

 הצטרף לניוזלטר

 תחבורה ציבורית